דלתות הזזה

כיצד דלתות הזזה משפרות את עיצוב הבית

דלתות הזזה ניתן לשדרג בכל מיני אופנים. אפשר להוסיף ידית עם מנגנון, אפשר להתקין מברשות אטימה. ומעבר לכך, ניתן להצביע על כמה דרכים שבהן דלתות הזזה משפרות את עיצוב הבית. קודם כל, הן מגדילות מאוד את חלל החדר. בגלל שהן נכנסות למעשה לתוך הקיר, הן יוצרות מראה נקי בבית, מודרני ונעים לעין. הן שטוחות מאוד, 10 ס"מ של דלת, שמעניקות, ביחס לדלת רגילה, תחושה של המון מרווח. גם הדלת עצמה מאוד אלגנטית ובעיצוב נקי – היא כוללת נעילה שקועה ובזכות שקע משיכה אין בליטות מפריעות של ידיות רגילות.

האם הדלתות הללו מתאימות לחדרים רטובים

דלתות הזזה ניתן להתקין בכל חדר, עם קיר בלוקים או גבס. אך מה לגבי נזקי מים? אין שום בעיה להזמין ולקבל דלתות הזזה נגד מים. אפשר בהחלט להתקין דלת הזזה לכיס אשר משלבים אותה עם משקוף WPC. היא מתאימה גם לחדרי שירותים, מקלחת, מקלחונים או אמבטיות קטנות, כאשר כל חיסכון במקום הינו בעל השפעה אדירה. מלבד זאת, הדגמים האיכותיים של הדלתות עוברים טיפול שיכול להפוך אותם לעמידים גם נגד מזיקי עץ.

מהם יתרונות דלתות ההזזה?

אם נרצה לסכם בקיצור מהם יתרונות דלתות ההזזה, הרי שהם להלן:
• מחיר – ביחס לתמורה, מדובר על מחיר שווה לכל כיס.
• מקסימום נוחות – זוהי לא רק דלת שחוסכת המון מקום בבית אלא גם מקנה מקסימום נגישות. לעומת דלת פתיחה רגילה, היא אף פעם לא ניצבת בדרך ומפריעה. מתאימה גם למעבר של בעלי מוגבלויות, כיסאות גלגלים, קשישים שנעזרים בהליכון.
• כל גודל שרוצים – ניתן להזמין את הסוג הזה של הדלת בשלל מידות אפשרויות. גמישות מרובה.
• סגירה ופתיחה שקטים ונעימים – בזכות המסילה הפנימית, אלה דלתות חרישיות להפליא. אין רעש ואיכות החיים מקסימלית.
• התאמה גם לעיצוב אדריכלי מוקפד ביותר, לדירות קטנות ולבתים גדולים.

דילוג לתוכן