דלתות פנים

בונים או משפצים? זה הזמן לדעת הכול על בחירת דלתות פנים לסביבת המגורים החדשה או המתחדשת

מה חשוב לדעת על דלתות פנים?

דלתות פנים הן הגדרה כוללת למספר הולך וגדל של דלתות המיוצרות מחומרי גלם שונים כגון: עץ מלא, עץ מעובד –סינטטי, MDF, אלומיניום ועוד. כיום, בכל קטלוג דלתות פנים תוכלו למצוא היצע מרשים של דלתות פנים מעוצבות המאפשרות לכם לבחור בין דלתות כנף לבין דלתות הזזה, כאשר קיימת גם סדרת דלתות עם ציר נסתר, דלתות קו אפס המיושרות עם הקיר ועוד. הגודל הסטנדרטי של דלתות פנים נע בין 70 ל-90 ס"מ רוחב ועד 206 ס"מ גובה. יחד עם זאת, תוכלו להזמין דלתות בכל גודל נדרש.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים דלתות פנים?

המבחר הגדול של דלתות פנים המוצע לכם כיום, מאפשר לכל אחד ואחת מביניכם לבחור את הסגנון העיצובי של הדלת בהתאם לקו העיצובי של הבית, הדירה או המשרד. כמו כן, חשוב לבדוק את איכויות חומרי הגלם מהם מיוצרת הדלת, לרבות, חומרי הגלם המשמשים לציפוי ומילוי הדלת. חומרי הגלם השונים הם אלו המקנים לכל דלת פנים את מאפייניה השונים כגון: רמת הבידוד של הדלת מפני רעשים, עמידות למים וכדומה.

בכל קולקציית דלתות פנים במבחר דגמים מובחרים תוכלו למצוא דלתות מעוצבות כנף אחד, שני כנפיים או דלתות הזזה, כאשר העיצובים של הדלתות מתקשרים אף הם לחומר הגלם מהם מיוצרות הדלתות. דלתות אלומיניום לצורך העניין מגיעות בצבעים וגוונים שונים באמצעות טכניקות צביעה בתנור, דלתות עץ מלא מגיעות עם עיטורים וגילופים, וזאת לצד דלתות פנים בשילוב זכוכית או חלונות זכוכית בגוף הדלת.

מילוי וציפוי דלתות פנים – מה חשוב לדעת?

דלתות פנים מגיעות עם סוגי מילוי וציפוי שונים, כאשר חומר המילוי הנפוץ ביותר הינו כוורת קרטון. חשוב לציין שמילוי זה איננו מצטיין ברמת בידוד גבוהה, ולכן, הוא איננו מומלץ לחדרי מגורים או משרד בהם קיימת חשיבות לרמת הבידוד האקוסטי. חומר מילוי אופטימאלי להשגת רמת בידוד גבוהה הוא חומר מילוי המכונה פלקסבורד. חומר זה מיוצר מעץ טבעי דחוס וסיבי פשתן והוא מתאפיין ברמת בידוד גובהה גם בפני מזיקי עץ.

בנוגע לציפוי דלתות פנים, תוכלו לבחור בין ארבעה סוגי ציפוי עיקריים הכוללים בין היתר: ציפוי מסוג למינציה, ציפוי מסוג פורניר, ציפוי מסוג פורמייקה וציפוי שלייפלק שהוא למעשה ציפוי בשכבת צבע אפוקסי או אקרילי על פי בחירתכם.

דלתות פנים מעוצבות בהתאמה אישית

חברות מובילות בתחום ייצור דלתות פנים, מספקות לכם בין היתר שירות ייעודי לתכנון ועיצוב של דלתות פנים בהתאמה אישית מלאה. שירות זה מאפשר לכם ליהנות מדלתות איכות המיוצרות מחומרי גלם מעולים ומפתרונות התאמה בהתאם לכל צורך, בין אם מדובר בצרכי עמידות למים ובין אם מדובר בצרכי בידוד אקוסטי ברמה גבוהה.

דילוג לתוכן