דלתות פולימר

בונים או משפצים? זה הזמן לדעת הכול על בחירת דלתות פנים לסביבת המגורים החדשה או המתחדשת

מה חשוב לדעת על דלתות פנים?

דלתות פנים הן הגדרה כוללת למספר הולך וגדל של דלתות המיוצרות מחומרי גלם שונים כגון: עץ מלא, עץ מעובד –סינטטי, MDF, אלומיניום ועוד. כיום, בכל קטלוג דלתות פנים תוכלו למצוא היצע מרשים של דלתות פנים מעוצבות המאפשרות לכם לבחור בין דלתות כנף לבין דלתות הזזה, כאשר קיימת גם סדרת דלתות עם ציר נסתר, דלתות קו אפס המיושרות עם הקיר ועוד. הגודל הסטנדרטי של דלתות פנים נע בין 70 ל-90 ס"מ רוחב ועד 206 ס"מ גובה. יחד עם זאת, תוכלו להזמין דלתות בכל גודל נדרש.

אחד השמות הכי חמים בתחום הדלתות הינו דלתות פולימר. אם השם הזה אינו חדש לכם, אתם בוודאי זוכרים את המאפיין המרכזי. המאפיין אולי הכי מפורסם שלהן הוא שמדובר על דלתות עמידות מים. אם אתם רוצים לדעת לגבי המאפיינים והיתרונות שמעבר לכך, קראו את הדברים הבאים – ותדעו.

מהו החומר הפולימרי שממנו עשויה הדלת

לא כל דלת שנראית חסונה ויפה הינה באמת עמידה בפני מים. אם כן, כיצד נבחר דלת עמידה למים? חשוב לוודא שהיא עשויה מ-100 אחוז חומר פולימרי. כלומר, שהיא עשויה מקשה אחת, מאותו חומר. הפולימר, הוא בעצם חומר שנקרא wpc. כלומר, שילוב בין עץ בצורת שבבים שנדחסים ביחד עם חומר פלסטי. השילוב הנכון כל כך הזה הופך את הדלת לעמידה באופן מיוחד.

האם כל דלתות הפולימר נראות אותו הדבר

למרות שהמרכיב הבסיסי של הדלת הינו wpc, הרי שאפשר להזמין דלתות בכל מיני עיצובים. לדוגמא, אפשר לבחור סגנון מודרני ואפשר לבחור סגנון יותר קלאסי. ניתן להזמין עיצוב של דלת חלקה לחלוטין ועיצוב נקי, אבל באותה המידה, ניתן להזמין עיצוב מחורץ. אנו שבים ומדגישים, למען הסר ספק, שהמרכיב העיקרי הינו פולימר ולכן בכל עיצוב הדלת תמיד תהיה מאוד עמידה. הגיוון בעיצוב החיצוני של הדלת הינו גם מבחינת הטקסטורה וגם בצבע. מי שאוהב, יוכל למצוא עיצוב לבן כשלג. מי שמעדיף, יוכל למצוא דלתות צבעוניות, בשלל גוונים מרהיבים.

משתלבת נהדר גם בעיצוב פנים מודרני

דלתות הפולימר הן ללא ספק המושלמות והטובות ביותר עבור חדרי אמבטיה, חדרי שירותים, מטבחים. העמידות הגבוהה שלהן בפני מים נובעת מכך שהן לא דלתות פשוטות, בעלות חיפוי חיצוני בלבד שעוטף כוורת אוורירית. אפשר לצפות אותן אבל חומר הגלם עצמו הוא שנחשב לעמיד וגם יפה ביותר. אלה דלתות שלא תראו בהן קילופי צבע, גם לאחר שעוברות הרבה מאוד שנים מרגע ההתקנה. וגולת הכותרת היא העיצוב. בזכות העיצוב המרשים והיפה, הן משתלבות נהדר בכל חדר שרוצים. גם בבתים מעוצבים ביותר ניתן לראות את השילוב בין תאורה ורהיטים מרשימים לבין דלתות פולימר חדשניות תואמות.

מחיר יותר נוח מכפי שחשבתם

את הדלתות כדאי לבחור בהתאמה לסגנון הביתי שלכם. הדלתות יכולות להיראות חלקות או בעלות תבליטים או שקעים. אפשר אפילו להזמין דלתות עם שילובי חלונות ופאנלים שמוסיפים חן. זו הכל שאלה של השקעה, מהו התקציב שלכם. בגדול, המחיר של דלתות פולימר טובות נוח להפליא. אלה מחירים שווים לכל כיס, גם אם רוצים לשפץ ולהחליף בבת אחת את כל הדלתות שבבית. וטיפ חשוב – לפי שמזמינים, שימו לב שצריך לבדוק מידות. דלתות פולימר ניתן להשיג בכל מיני מידות רוחב ומפתחי דלתות. העיפו מבט בקטלוג דלתות עשיר, התרשמו עד כמה מגוונים העיצובים האפשריים ובחרו את השילוב הנכון לטעמכם, לבית שלכם.

דילוג לתוכן