דלתות פנים יוקרתיות

בונים או משפצים? זה הזמן לדעת הכול על בחירת דלתות פנים לסביבת המגורים החדשה או המתחדשת

מה חשוב לדעת על דלתות פנים?

דלתות פנים הן הגדרה כוללת למספר הולך וגדל של דלתות המיוצרות מחומרי גלם שונים כגון: עץ מלא, עץ מעובד –סינטטי, MDF, אלומיניום ועוד. כיום, בכל קטלוג דלתות פנים תוכלו למצוא היצע מרשים של דלתות פנים מעוצבות המאפשרות לכם לבחור בין דלתות כנף לבין דלתות הזזה, כאשר קיימת גם סדרת דלתות עם ציר נסתר, דלתות קו אפס המיושרות עם הקיר ועוד. הגודל הסטנדרטי של דלתות פנים נע בין 70 ל-90 ס"מ רוחב ועד 206 ס"מ גובה. יחד עם זאת, תוכלו להזמין דלתות בכל גודל נדרש.

השילוב בין שלושת המילים הבאות, דלתות יוקרה ועיצוב, הולך והופך לנחלת ציבור רחב במיוחד. ללא ספק, לא רק בבתים פרטיים מותקנות כיום דלתות פנים יוקרתיות, בגימור יוצא מן הכלל. איך כדאי לבחור דלתות יוקרה, איך אפשר לזהות את דלתות היוקרה ובאיזו דרך אפשר לשדרג כל בית – טוב שתדעו.

מדוע נהוג לבחור דלתות פנים יוקרתיות

מדוע בעצם רבים כל כך מוכנים להשקיע יותר, בתמורה ליוקרה? יש לכך כמה טעמים. ראשית, דלתות פנים מהסוג היוקרתי מעניקות לבית כולו אופי. אופי ששום דלת סטנדרטית לא תוכל להציע. שנית, ייחוד – היוקרה מעניקה לבית משהו בלעדי, עיצוב שמשלב בין חמימות לבין איכות, בין אינדיבידואליות לבין שלימות. שלישית, יוקרה הינה מעל ומעבר לאופנה זמנית. הדלתות היוקרתיות נשארות במיטבן ולא מאבדות מקסמן, גם אם בהמשך מכניסים שינויים בעיצוב הבית או משפצים.

איך לבחור דלתות יוקרה?

על מנת לבחור דלת יוקרתית כדאי לנהוג כך:

  • התמקדו ביצרן או משווק שידוע ביכולתו לספק דלתות יוקרה ממדרגה ראשונה.
  • החליטו האם אתם מעוניינים בעיצוב יוקרתי אחיד, לכל הבית או שמא תעדיפו עיצובים שונים, עבור חדרים שונים.
  • תנו דעתכם האם נחוץ לכם שילוב בין דלתות פתיחה רגילות בחדרים מסוימים לבין דלתות הזזה, בחדרים אחרים.
  • הסתכלו בקטלוגים של דלתות או בסגנונות שונים של יצרנים ומשווקים. כך תוכלו להגדיר טוב יותר, איזה עיצוב יוקרתי נאה יותר בעינכם.
  • החליטו האם עדיפה לכם דלת מעץ מלא (מאוד יוקרתית) או שמתאים יותר דלתות על בסיס ציפויים דמוי עץ (דלתות יותר קלות משקל).
  • לפני ההזמנה, בדקו היטב איזו מידה של דלת נחוצה לכם. קיימת מידה סטנדרטית של 2 מטרים ו- 5 סנטימטרים באורך, אולם ברוחב הדלת יש לא מעט אפשרויות לבחירה.

כיצד תזהה דלת פנים יוקרתית?

תוכלו להיעזר בכמה מאפיינים, שיעזרו לכם לזהות טוב יותר, האם מוצגת לפניכם דלת פנים יוקרתית באמת:

  • טיב החומרים – דלתות יוקרתיות מיוצרות תוך שילוב של מיומנות בייצור עם חומר גלם מעולה.
  • גימור איכותי ביותר – יוקרה מבוססת על גימור איכותי במיוחד. גימור בליטוש של עץ מלא. גימור בהדבקה של צפויים שונים. גימור של התקנת חלקי הפרזול השונים.
  • התאמה מושלמת – דלת הפנים היוקרתית לא תהיה פחות ממושלמת. היא תנוע בצורה חלקה, תתאים בצורה מושלמת למשקוף וצבעיה יהיו אחידים ומרהיבים.
  • דלתות יוקרתיות עשויות לכלול תוספות ייחודיות, ציפויים שונים, חומרים דוחי מים, פאנלים או תחריטים מוקפדים.

טיפ שמשדרג כל בית בקלות

אם אתם מחפשים דלתות פנים יוקרתיות, אתם תעריכו איכות וגם את הטיפ הבא שלנו. טיפ שיוכל לשדרג כל בית, גם את הבית שלכם. כאשר אתם בוחרים דלתות פנים לבית, נסו לבחור עיצוב בהתאמה עם דלת הכניסה שלכם. העובדות מדברות בעד עצמן – דלתות כניסה מעוצבות, שמתחברות בהרמוניה עם דלתות הפנים, מעניקות שלמות עיצובית לבית כולו.

דילוג לתוכן