דלתות פנים למינטו

למינטו הפך לשם דבר בתחום הדלתות המודרניות כיום. קיימות כמה וכמה סיבות שהפכו את הדלתות הללו, בנינוח שמזכיר עיצוב איטלקי, לאהובות כל כך בישראל. הן יכולות להיות מאוד צבעוניות ומאוד מפתות. הן משתלבות נפלא בדירות או בבתים צמודי קרקע. אך מהן בעצם דלתות למינטו ומהי התועלת (למעשה כמה תועלות) שהן מעניקות לנו, בביתנו? אם אתם מתלבטים באיזו דלת לבחור או שעיצוב הבית מעניין אתכם, קבלו את הדגשים החשובים ביותר.

משמעות השילוב של עיצוב וציפוי

מלבד דלתות שעשויות מעץ "נטו", כלומר עץ מלא אך ללא תוספות, מאוד מקובל כיום לייצר פתרונות מתקדמים במיוחד, כגון דלתות פולימר או משקוף פולימר. ואכן, דלתות למינטו אינן עשויות אך ורק מעץ נקי. על מנת להפוך אותן ליותר יפות, יותר מיוחדות וגם יותר עמידות, מצפים אותן בציפויים פולימריים עמידים ביותר. העובדה שהדלת מצופה מהצד החיצוני שלה, מציגה איכות ויזואלית מרשימה ומגוונת. ניתן לבחור כל סוג של צבע, גוון או טקסטורה שרוצים, לפי הזמנה. ניתן בצורה כזאת להשיג אחידות בדלתות השונות בבית, שאי אפשר להשיג אם לא מזמינים דלתות פולימר שהושקע מאמץ רב בתכנונן. על השילוב בין יתרונות הציפוי מבחינה עיצובית והאיכות הנוספת, נסביר עוד להלן.

הציפוי שתורם לבידוד נהדר

מעבר לכך שדלתות הלמינטו מציגות סטנדרט מאוד גבוה מבחינה עיצובית, הרי שהן גם מעניקות בידוד יוצא מגדר הרגיל. הציפוי הפלסטי הפולימרי מכניס הרבה מאוד שקט, מפני שהוא חוסם במידה משמעותית את גלי הקול. במילים אחרות, מקבלים אקוסטיקה יוצאת מן הכלל. ברגע שסוגרים את הדלת, פנים החדר נעשה בבת אחת מאוד חרישי, מאוד שקט. אם אתם אוהבים את סביבת המגורים שלכם נעימה ולא רועשת, אלה דלתות שתורמות לאווירה הרצויה.

האם למינטו עמיד בפני מים

לא כל דלת למינטו רגילה תתאים להתקנה בחדרי רחצה או מקלחות. לצורך כך, נדרשים חומרים מיוחדים שאינם מושפעים במגע עם רטיבות או מים לאורך זמן. הפתרון לצורך כך פשוט ביותר. בוחרים דלתות שמעובדת ביחד עם פולימר ייחודי שהופך אותה למאוד עמידה. אלה דלתות שניתן להתקין בכל חדר שרוצים, והן מאריכות ימים גם בזכות ציפויים שמונעים מגע עם המים מלמטה (מהחלק התחתון של הדלת).

למינטו – המחיר שעושה חשק להתחדש

עבור מי שמתלבט אם לחדש את הבית ולהתקין כמה וכמה דלתות חדשות, שאלת המחיר חשובה ביותר. זהו יתרון ברור של דלתות למינטו: הן מעניקות תמורה מצוינת ביחס למחיר. הן מאוד יפות, הן מציגות חזות רעננה ויפה, צבעונית כפי שרוצים. ניתן אפילו לשדרג את הדלת עם כל מיני תוספות כמו פסים אופקיים או טקסטורה של עיטורים לאורך. שקלול כל המאפיינים שהצגנו עד כה הוא זה שהפך את דלתות הלמינטו למבוקשות כל כך ואהובות על הציבור הישראלי.

דילוג לתוכן