דלתות פנים לשירותים

חדרי אמבטיה וחדרי שירותים זקוקים לדלתות, כמו כל חדר אחר בבית. למעשה, בשל הפרטיות הנחוצה בהם, דלתות פנים לחדרי האמבטיה הן אפילו בעלות חשיבות יתר. מה כדאי לדעת על הדלתות לשירותים ואילו מאפיינים חשובים הם כוללים? כל ההסברים.

מהו המאפיין הכי חשוב של הדלתות לשירותים

המאפיין הכי חשוב של דלתות עבור האמבטיה והשירותים נובע ממאפייני הסביבה. כלומר, אמבטיה ושירותים הינם חדרים שבהם יש סיכוי גבוה במיוחד למפגש בין דלת למים. אי לכך, חשוב, אפילו חיוני שמאפייני הדלת יהפכו אותה לעמידה באופן מיוחד לרטיבות או טיפות, צפויות או בלתי צפויות. אם לא כן, הדלת עשויה להתנפח, עם הזמן להיסדק, להיהרס ולאבד את צבעה ואת יופייה.

איך הופכים דלת לעמידה במים

כדי להפוך דלת של שירותים לעמידה למים יש צורך להשתמש במרכיבים שנחשבים לדוחי מים. כאלה שלא סופגים ולא מתנפחים. דוגמא לכך הינו פולימר WPC. זהו לא פולימר שחייבים לשלב בכל דלת פנים, אבל אם רוצים שמים לא יזיקו לדלת, זהו פתרון נפלא. מדובר על חומר משולב, שכולל גם מרכיבי עץ וגם מרכיבים פלסטיים, פולימרים שלא מתרגשים ממים. השורה התחתונה – כך מקבלים דלתות נגד מים באיכות ללא פשרות.

טיפ לדלת שירותים עמידה במיוחד

לא מספיק שהדלת עצמה תהיה משולבת עם הפולימר שעמיד במים. מלבד ציפוי הדלת, מבחינה היקפית, חשוב כי גם החלק התחתון יהיה מצופה לחלוטין. חלק תחתון של הדלת שאיננו מצופה כנדרש עם הזמן ייהרס בשל מגע עם מים. עמידות של החלק התחתון תועיל גם בבתים שבהם אוהבים לשטוף את הרצפה עם הרבה מים.

רעיון גדול לחובבי הדקורציה

בבתים מעוצבים, חשוב לשים לב לכל הפרטים הקטנים. ואכן, גם דלתות השירותים יכולות לקבל אפיון מיוחד, אם רק רוצים. אחד הרעיונות הגדולים והטובים ביותר לעיצוב מיוחד הינו הוספה של חלון הצצה לדלת. את החלון הזה מתקינים בשלב הייצור, כאשר הוא אטום למחצה. כלומר, ניתן לראות דרכו האם האור בשירותים דולק או כבוי (כלומר, האם השירותים נמצאים בשימוש). לרוצים יותר, ניתן גם להוסיף פרזול וידיות מרהיבות לדלת.

דילוג לתוכן