דלתות פנים מחירים – מה חשוב לדעת?

בונים? משפצים? נדרשים לרכוש דלתות פנים? בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם על העלויות הנלוות לרכישת דלתות פנים.

מספר מילים על מחירי דלתות פנים

עלותה של דלת פנים בישראל נקבעת בהתאם למספר פרמטרים משתנים כגון: סוג הדלת וגודלה, איכויות חומרי הגלם מהם היא מיוצרת, סוג הציפוי/מילוי של הדלת, איכות מוצרי הפרזול המותקנים בדלת, סוג מנגנון הנעילה, רמת הגימור והסגנון העיצובי של הדלת. פרמטרים אלו נכללים גם במקרים בהם אתם רוכשים דלתות פנים מובנות ישירות מהיצרן או המשווק וגם במקרים בהם אתם רוכשים דלתות פנים איכותיות בהתאמה אישית. יחד עם זאת, חשוב לציין שהליכי ההתאמה האישית של דלתות הפנים, מייקרים בצורה כזו או אחרת את עלות הדלתות, וזאת בהתאם לדרישות הייצור.

האם קיים מחירון דלתות?

בכל בית עסק העוסק ומתמחה בהליכי תכנון, עיצוב, ייצור ושיווק של דלתות פנים, תוכלו למצוא מחירון דלתות פנים בו מיוצגים המחירים כפי שנקבעו על ידי בית העסק. השוואה בין מספר מחירונים שונים, תאפשר לכם לדעת במדויק מהו מחיר דלתות פנים מסוג כזה או אחר ומהו מחיר השוק הממוצע. כאשר אתם מעיינים במחירי הדלתות המוצגים לכם בקטלוג דלות פנים כזה או אחר, חשוב להשוואת לא רק את המחיר, אלא גם איכויות חומרי הגלם מהם מיוצרות הדלתות השונות. איכות חומר הגלם קובעת בין היתר את עמידות הדלת מפני נזקי הסביבה ואת עמידות בפני נזקי מים. כמו כן, איכות חומרי הגלם משפיעה של רמת הבידוד של הדלת, כאשר דלתות אקוסטיות לצורך העניין הן דלתות בעלות גבוהה יותר מדלתות בהן רמת הבידוד הינה נמוכה והמחיר בהתאם

רכישת דלתות פנים – מה חשוב לדעת?

עלותה של דלת פנים איכותית יכולה להגיע גם לאלפי שקלים וכאשר מדובר במספר דלתות הנחוצות לכם לסביבת המגורים, הרי שמדובר בהוצאה כספית לא קטנה. לפיכך, אנו ממליצים לכם לקיים הליך השוואתי בין מספר חברות שונות המתמחות בהליכי ייצור ושיווק של דלתות פנים, ובמסגרת ההליך השוואתי להתייחס לכל הפרמטרים השונים המשפיעים על מחירי הדלתות. כאשר אתם מבררים על דלת פנים כזו או אחרת, חשוב להתייחס לנתוני מפרט טכני של הדלת וזאת על מנת לבחון את עלויות ההתקנה הנלוות אף הן לעלויות הרכישה.

מה חשוב לדעת על עלויות התקנת דלתות?

התקנה מקצועית של דלתות פנים הינה פעולה אותה מומלץ ליישם אך ורק באמצעות מתקיני דלתות מקצועיים ומנוסים של חברת אלדור, כאשר עלות ההתקנה נקבעת בהתאם לסוג הדלת ומורכבות התקנתה בהתאם לתשתיות הקיימות ו/או התשתיות הנדרשות לצורך כך. בדלתות משקופים בני כנף אחת, ההתקנה פשוטה, אך במקרים בהם מדובר בדלתות ציר נסתר או דלתות הזזה, ההתקנה מורכבת יותר ולכן היא יקרה יותר. כך או אחרת, חשוב לדרוש אחריות על ההתקנה גם במקרים בהם ההתקנה מתבצעת כשירות מטעם בית העסק באמצעותו רכשתם את הדלתות.

שתף עם חברים

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב twitter
Share on Twitter
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin
שיתוף ב pinterest
Share on Pinterest

עשוי לעניין אותך:

דילוג לתוכן