טיפים לבחירת עיצוב לדלתות פנים

עיצוב הבית לוקח זמן, ומשאבים רגשיים וכספיים. אנחנו רוצים שהבית שלנו ישקף אותנו, ושהאורחים שלנו ירגישו קצת מי אנחנו באמת כאשר הם נכנסים פנימה. הרצון שלנו לעצב עבורנו את המרחב המושלם, גוזל מאתנו זמן רב וכוחות רגשיים משמעותיים. לכן, פעמים רבות אנחנו נוטים להזניח את הפרטים הקטנים. פרט אחד שאסור לנו בשום אופן להזניח, הוא הדלתות. בין אם מדובר בדלת הראשית או דלתות פנים, חשוב מאוד להשקיע מחשבה ולבחור בדלת המתאימה לאווירה אותה אנחנו מנסים לייצר. זכרו שהדלת פעמים רבות היא כרטיס הביקור של הבית שלכם. היא הדבר הראשון שהאורחים שלכם רואים, והיא מייצרת אצלם רושם ראשוני שקשה מאוד לשנות לאחר מכן.

מהם הטרנדים החמים בעולם הדלתות ?

חשוב מאוד להתאים את הדלתות שלכם לאופנה. עיצובים חדשים לדלתות צצים כמעט כל הזמן, וחשוב להכיר את הפופולאריים והאיכותיים ביותר כדי שתוכלו לעצב בית בצורה מושלמת. הטרנדים החמים בעולם הדלתות לשנת 2020 כוללים בין השאר:

  • דלתות פרובנס: העיצוב של פרובנס הוא עיצוב כפרי במקור, אשר מעניק תחושה חמימה וביתית בלי לוותר על רמה גבוהה ואלגנטיות. דלתות פרובנס עם צוהר צרפתי הפכו להיות פופולאריות ביותר בארץ, גם כדלת וראשית ובעיקר כדלתות פנים.
  • שילוב של פלדה וזכוכית: רבים מאתנו רוצים דלת ראשית אלגנטית, בלי לוותר על הבטיחות. בעבר, דלתות פלדה עם נעילה מתוחכמת היו נצבעות בצבע אחיד אשר היה מסתיר את המבנה הפנימי של הדלת. היום, הנטייה היא לחשוף את שלד המתכת של הדלת, ולייצר דלתות פנים וכניסה המשלבות פלדה וזכוכית, הגנה מקסימלית עם אופנתיות מתפרצת.
  • דלתות בלגיות: דלתות בלגיות הן אחד מהמוצרים המבוקשים ביותר בישראל. מדובר בדלת יפיפייה המורכבת ממסגרת מתכת עדינה המקיפה חלונות זכוכית צלולה. רק שירות והתקנת דלתות איכותיים יוכלו להרכיב דלת כזאת בצורה יעילה ובטוחה.

העיצוב הבלגי שכבש את העולם

סגנון עיצוב בלגי הוא סגנון ייחודי. הוא מנסה לשלב את עיצוב הפנים של הבית עם הטבע הסובב אותו, מתוך שאיפה לייצר שלם עיצובי אחד. דלתות בלגיות לדוגמא, מכילות המון זכוכית המכניסה את אור השמש ויופי הנוף אל תוך הבית, עם פרופיל בלגי מתכתי נקי פשוט ויפה המקיף אותה. חשוב להבין שסגנון עיצוב בלגי שם דגש לא רק על נוחות, אלא גם על פונקציונאליות. חלון בלגי למשל יכיל פרופיל בלגי צפוף באופן יחסי, מה שיהפוך אותו לבטיחותי הרבה יותר מחלון זכוכית סטנדרטי. דלתות בלגיות יכילו לרוב זכוכית כפולה ומבודדת, כך שתוכלו ליהנות מכל הטבע שיכנס לכם הביתה בלי לוותר על בידוד איכותי גם מבחינת רעשים, וגם מבחינת טמפרטורה. חשוב לרכוש את שירותי שירות והתקנת דלתות איכותיים במיוחד כדי להבטיח שתפיקו את המרב מהמוצר.

שתף עם חברים

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב twitter
Share on Twitter
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin
שיתוף ב pinterest
Share on Pinterest

עשוי לעניין אותך:

דילוג לתוכן