מה חשוב לדעת על התקנת דלתות פנים

רכשתם דלתות פנים ואתם נדרשים לשירותי התקנה? בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי על התקנת דלתות פנים.

התקנת דלתות – מה חשוב לדעת?

התקנה מקצועית של דלתות פנים הינו שירות המוצע לכם על ידי מתקיני דלתות העוסקים בנושא. שירות זה מבטיח לכם התקנה יסודית של דלתות הפנים, כאשר בחלק מהמקרים, השירות מוצע לכם במסגרת עלויות הרכישה של הדלת ובחלק מהמקרים תדרשו לתשלום נפרד עבור ההתקנה. במסגרת השירות, מתבצעות עבודות להתקנת משקופים במידת הצורך ועבודות לפירוק דלתות פנים ישנות.

התקנת דלתות פנים

עלויות ההתקנה – מה חשוב לדעת?

כפי שציינו לעיל, במקרים מסוימים לא תדרשו לתשלום עבור ההתקנה ובחלק מהמקרים עלויות ההתקנה ייקבעו בהתאם לסוג הדלת, מספר הדלתות הנדרשות להתקנה ותשתית ההתקנה בסביבת המגורים/משרד. ההיצע ההולך וגדל של סוגי דלתות הפנים, מחייב התייחסות נקודתית לסוג הדלת בכל הנוגע להתקנתה, כאשר בדלתות כנף כפולה, דלתות הזזה ודלתות משקוף נסתר, הליך ההתקנה הינו מורכב יותר מהליך ההתקנה הנדרש לדלתות כנף אחת. מורכבות ההתקנה נקבעת גם על פי תשתית ההתקנה הקיימת בבית או במשרד, כאשר במקרים בהם התשתית מוכנה, עלויות ההתקנה הן נמוכות יותר ואילו במקרים בהם נדרשת פעולה מקדימה להכנת התשתית, הדבר מייקר את עלויות ההתקנה. כך או אחרת, אנו ממליצים לכם שלא לוותר על התקנה מקצועית של דלתות פנים.

מה חשוב לבדוק לפני ששוכרים את שירותיו של מתקין דלתות מקצועי?

בדומה לכל שירות מקצועי אחר, גם בתחום התקנת דלתות פנים, מומלץ להסתייע בשירותיהם של אנשי המקצוע הטובים ביותר, וזאת על מנת להבטיח לעצמכם התקנה מקצועית ללא פשרות. לצורך כך, אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם מספר מתקיני דלתות באזור בו אתם נדרשים לבצע את ההתקנה ובשלב הראשון לברר איתם את נושא התמחותם בהתקנת דלתות מהסוג אותו אתם נדרשים להתקין בביתכם/משרדכם. במקביל, וודאו שהם מעניקים לכם תעודת אחריות בכל הנוגע להתקנה ורק לאחר מכן בררו מולם עלויות. חשוב לציין שבמקרים בהם והתקנת הדלתות מתבצעת כחלק מהשירות המוצע לכם בבית העסק בו רכשתם את הדלתות, האחריות המוענקת לכם על המוצר עצמו כולל בתוכה גם אחריות לגבי התקנת הדלת.

התקנת דלתות מעוצבות

שירותי ההתקנה המקצועית של דלתות פנים, כוללים גם שירות להתקנת דלתות מעוצבות וזאת בהתאם לסוג הדלת: דלת ממ"ד, דלת כנף/2 כנפיים/הזזה, דלתות משקוף, דלתות הזזה, דלתות ציר נסתר וכדומה. החשיבות הנלווית להתקנת דלתות פנים מעוצבות, נובעת לנוכח ההשקעה הכספית הגבוהה שלכם, ולכן אין כל סיבה שהתקנה לא מקצועית של הדלת תוריד לטמיון את ההשקעה הכספית שלכם. הקפידו לשכור את שירותיו של מתקין דלתות מקצועי ותוכלו להבטיח לעצמכם גם התקנה איכותית ומקצועית וגם אחריות מלאה על עבודת ההתקנה על כל מרכיביה.

שתף עם חברים

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב twitter
Share on Twitter
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin
שיתוף ב pinterest
Share on Pinterest

עשוי לעניין אותך:

דילוג לתוכן