שירותי ניקוי וילונות ושטיחים עד בית הלקוח

פעמים רבות רוצים לחדש את מראה הבית ובכלל זה את הווילונות. אפשר לרענן אותם על ידי כביסה וגיהוץ אך מה קורה כאשר יש עליהם כתמים שאותם לא ניתן להסיר? המאמר יעסוק בחשיבות ניקוי הוילונות באופן מקצועי ויציע טיפים לניקוי עצמאי.

רוצים לחסוך זמן וכסף?

ניקוי וילונות ושטיחים מקצועי באמצעות מקצוענים 2000 חברה מקצועית, יכול להוזיל עלויות ברכישת וילונות חדשים ולחסוך זמן יקר. טיפול מקצועי למעשה משחזר את הווילונות למראה חדש ואסתטי והוא נעשה בקפדנות ותשומת לב מרובה. התהליך כולל מספר שלבים: הסרת הווילונות ופירוקם, הובלתם למפעל הניקוי של החברה, ניקוי יסודי תוך הסרת כתמים עיקשים, ייבוש וגיהוץ. החברה נותנת שירות גם במידה ויש צורך בתיקון הווילונות, קיצור או הארכה, הצרה ועוד.

מה כולל ניקוי וילונות ושטיחים מקצועי?

את הווילונות והשטיחים ניתן לנקות בחברה או בבית ובמשרד. במקרים מסוימים כאשר נדרש ניקוי מסיבי יותר החברה דואגת לפירוק וילונות ולניקוי במפעל. את חומרי הניקוי מתאימים לסוג הבד ממנו הם עשויים ולא משנה אם זהו חומר פלסטי או בד. בדיוק כפי שמתאימים את חומרי ושיטת הניקוי לתהליך ניקוי שטיחים או ניקוי ספות. לפיכך, חשוב לבחור בחברת מקצועית, אמינה, מנוסה ואחראית

טיפים לניקוי וילונות באופן עצמאי

כדי לתחזק את הווילונות באופן שוטף ניתן גם לנקוט בשיטת "עשה זאת בעצמך". שיטה זו מצריכה ידע ומיון של הווילונות לפי סוג הבד, וכמו כן, התאמת חומרי הניקוי והשיטה. במידה הווילונות עשויים מבד, הצללה או גלילה יש לשאוב אותם באופן יסודי בעוצמה גבוהה ולשלב את צינור יניקת השאיבה כדי לשאוב במקומות צרים בין השלבים והתפרים. וילונות העשויים מניילון, פוליאסטר או כותנה ניתן לכבס במכונת כביסה לפי הוראות היצרן שבדרך כלל הן כביסה עדינה בטמפרטורה נמוכה. שימו לב שחום גבוה מדי עלול לכווץ אותם ולכן הקפידו על הטמפרטורה.

כיבוס ידני

וילונות ארוגים או עשויים מתחרה, משי או פשתן, יש לכבס באופן ידני בתוך אמבטיה פושרת עם סבון כביסה ויש להפריד את הצבעים הכהים מהבהירים כדי שלא יעבור צבע. אפשר גם לתלות את הווילון בחוץ ולהתיז עליו זרם חזק של מים. שימו לב שישנם וילונות אותם ניתן לנקות רק בניקוי יבש. את הסרת הכתמים יש לעשות לפני פעולת הכיבוס באמצעות ריסוס של מסיר כתמים וניתן להברישם אם אינם עשויים מבד עדין.

תהליך הייבוש והגיהוץ

במידה ורשום בהוראות היצרן ייבוש באמצעות מייבש כביסה ניתן לייבש בחום נמוך ולמשך זמן קצר. אך בדרך כלל רצוי לתלות את הווילונות לייבוש בצל. השמש יכולה לגרום לדהיית הצבע. בנוסף, במידה ויש צורך בגיהוץ יש להשתמש במגהץ אדים עם חום נמוך ואם בד הווילון עדין יש לחצוץ עם בד בין המגהץ לווילון ולא לגהץ ישירות כדי לא לשרוף את הבד.

ניקוי וילונות

שתף עם חברים

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב twitter
Share on Twitter
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin
שיתוף ב pinterest
Share on Pinterest

עשוי לעניין אותך:

דילוג לתוכן